Klinika asistované reprodukce hledá do svého týmu

Všeobecnou zdravotní sestru/ porodní asistentku

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry/porodní asistentky podle §5 zákona č. 96/2004 Sb.
  • osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu ("registrace") - podmínkou
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem nutností
  • znalost NJ výhoda
  • Praxe a zkušenost v zahraničí vítána
  • Vhodné i pro absolventy s aktivní znalostí AJ, NJ
  • Perfektní komunikační schopnosti, proklientský přístup, smysl pro týmovou práci, kreativita, organizační schopnosti, ochota pracovat v dynamickém prostředí, flexibilita a samostatnost, aktivní přístup, zájem o další vzdělávání

Nabízíme:

  • Práci v prostředí moderní kliniky, přátelský kolektiv
  • Jednosměnný provoz, občasně práce o víkendu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Občerstvení na pracovišti, teambuildingové aktivity, možnost dalšího vzdělávání

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, HPP

Délka pracovního poměru: na dobu určitou, výhledově s možností doby neurčité

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

V případě zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na adresu j.brezinova@ivf-cube.eu.
Máte-li další dotazy, prosím kontaktujte Mgr. Janu Březinovou na tel. +420 608 124 680.

Lékaře s atestací v oboru gynekologie a porodnictví

Náplň práce

  • Konzultace terapie s českými a zahraničními pacienty.
  • Příprava terapeutických plánů pro IVF.
  • Provádění běžných gynekologických a ultrazvukových vyšetření.
  • Provádění ambulantních zákroků v rámci asistované reprodukce.

Požadavky

  • Atestace v oboru gynekologie a porodnictví, popř. specializace v oboru reprodukční medicína.
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka nutností.
  • Znalost uživatelské práce s PC.
  • Odpovědnost, samostatnost a schopnost týmové spolupráce.

Nabízíme

  • Zajímavou práci v moderně vybaveném IVF centru.
  • Odpovídající fi nanční ohodnocení.
  • Přátelský kolektiv.
  • Možnost účasti na zahraničních kongresech a workshopech.
  • Možnost dalšího vzdělávání.

Máte-li další dotazy, prosím kontaktujte MUDr. Višňovou na tel. +420 608 860 670.

powered by Lékaři Online